Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na videoklip ústřední písně filmu Hobit: Bitva pěti armád

Podívejte se na videoklip ústřední písně filmu Hobit: Bitva pěti armád

Velkofilm Hobit: Bitva pěti armád již pomalu klepe na dveře českých a slovenských kin. Před dvěma týdny byl vydán finální trailer. Nyní se můžete podívat na hudební klip k tklivé písni The Last Goodbye, kterou nazpíval Billy Boyd, představitel Pipina.

Hobit: Bitva pěti armád uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků. Když se jim v boji proti draku Šmakovi podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustili do světa smrtící sílu.

Režisér Peter Jackson slibuje velkolepý film plný akce, válčení, emocí, smrti, bolesti a speciálních efektů, a to rovnou takovou porci, jakou do konce roku v kinech jen tak nezažijete. Závěrečná bitva by totiž měla trvat pětačtyřicet minut.

Film bude v českých kinech uveden 11. prosince. Z komerčního hlediska se očekává, že může jít o největší trhák roku. První i druhý díl totiž řadu týdnů vedly český žebříček návštěvnosti kin a podobná situace byla i ve světě.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře