Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na první reklamu na tablet Samsung Galaxy Note 10.1 (2014...

Podívejte se na první reklamu na tablet Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Letošní generace tabletu Galaxy Note 10.1 se opravdu povedla. Uživatele vábí na výkonný hardware a obrazovku s extrémním rozlišením, kterou lze ovládat speciálním dotykovým perem S-Pen. Podívejte se nyní společně s námi na první propagační spot, který představuje možnosti šikovného zařízení jednu po druhé.

Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) je jedním z nejvýkonnějších tabletů na světě, což kromě čtyřjádrového procesoru podtrhují také 3 GB operační paměti.

Takto velká RAM byla ještě před několika lety zcela běžná pouze u stolních počítačů nebo notebooků.

Tablet zaujme kromě skvělých parametrů také funkcemi pro efektivní práci s textem, fotografiemi a náčrtky, které se zobrazují na desetipalcovém displeji s rozlišením 2560 × 1600 px.

První marketingové video představuje uživatelům designové prvky zařízení, stejně jako hardware a software. Na závěr nechybí ani ukázka použití tabletu v různých situacích.

Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře