Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na první oficiální video s tabletomobilem Samsung Galaxy Note 3

Podívejte se na první oficiální video s tabletomobilem Samsung Galaxy Note 3

Pokud stále ještě nemáte dost informací o třetí generaci praotce kříženců – Samsungu Galaxy Note 3, který byl představen u příležitosti veletrhu IFA v Berlíně, můžete se podívat na první reklamní video. Nejnovější elektronický náčrtník přináší vyšší výkon doprovázejí propracovanější funkce pro dotykové pero a ohromný 5,7″ displej.

Design nového Note navazuje na aktuální top smartphone Samsungu, tedy Galaxy S4. Zadní část má ovšem strukturu kůže. Je však velká škoda, že výrobce použil plast a nikoli opravdovou či alespoň umělou kůži, ta by totiž nový tabletomobil posunula na úroveň superluxusních kousků.

LTE verze Note 3 používá čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 s taktem 2,3 GHz, v případě 3G varianty Note 3 obsahuje osmijádrový procesor Exynos Octa s taktem 1,9 GHz. Hodnota paměti RAM jsou ohromné 3 GB. Vnitřní paměť pak má velikost 32 GB, nebo 64 GB.

O zobrazování se stará Super AMOLED panel s Full HD rozlišením. Nové dotykové pero (stylus) je tenčí, má multifunkční tlačítko a měl by se údajně také lépe držet v rukou. Samsung si pro zákazníky přichystal také nové menu Air Gesture.

Galaxy Note 3 se bude prodávat od 25. září letošního roku, tedy ve stejný den jako hodinky Galaxy Gear. Zatím neznáme doporučenou cenu, případní zájemci však musí počítat s částkou ne menší než 15 000 Kč. Na výběr bude černá, bílá a růžová varianta.

Zdroj: YouTube

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře