Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na zřejmě finální podobu smartphonu Galaxy S III

Podívejte se na zřejmě finální podobu smartphonu Galaxy S III

Smarpthone Galaxy S III bude sice oficiálně představen až příští čtvrtek, ale před několika minutami unikla na web fotografie, která pravděpodobně už dnes ukazuje jeho finální podobu. Exkluzivní snímek zveřejnil server KnowYourMobile.

Mobilní telefon bude podle všeho pod svým displejem přeci jen nakonec obsahovat trojici senzorových tlačítek v pořadí Nabídka, Domů a Zpět.

Vzhled telefonu se shoduje s uniklou stránkou ze servisního manuálu, která napověděla, že Galaxy S III nabídne 4,8palcový Super AMOLED displej (o jeho rozlišení se nic nepíše) a čtyřjádrové SoC Exynos s taktem 1,5 GHz. Fotoaparát umístěný na zadní straně má mít rozlišení osm megapixelů.

Co myslíte, nachází ze na fotografii níže skutečně Galaxy S III? Nezapomeňte nám dát vědět v diskuzi pod článkem.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Tak, jak je asi všem známo, tak Samsung smart telefony s Androidem určené pro EU mají vždy 3tlačítka, kdežto stejné modely telefonu, které jsou ale určeny pro US trh, jsou vybaveny klasickými čtyřmi androidovskými tlačítky, v případě GALAXY 3, jich asi bude 5…nebo je to fake a budou klasicky 3 pro EU a 4 pro US. IMHO 🙂 a imho by to klidně mohla být finální podoba Galaxy 3ky

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře