Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na ručně vyráběné Galaxy S6 a S6 Edge ze zlata,...

Podívejte se na ručně vyráběné Galaxy S6 a S6 Edge ze zlata, platiny a černého rhodia

Přijdou vám smartphony Galaxy S6 a S6 Edge příliš nudné? Chtěli byste si pořídit něco mnohem zajímavějšího, než je smartphone se zakřiveným displejem? Tak se inspirujte v nabídce finského výrobce luxusní elektroniky Legend!

Finský výrobce aktuálně nabízí tři zajímavé varianty Galaxy S6 a S6 Edge. Jedná se o smartphony z 18K či 24K zlata, platiny nebo černého rhodia. Smartphone  v základním provedení vás vyjde v přepočtu na 60 tisíc korun. Pokud si navíc připlatíte 3000 korun, na zadní kryt vám výrobce vypálí vaše jméno či nějaký vzor.

Za další přibližně tři tisíce si pak můžete pořídit smartphone v limitované edici. Na výběr je tzv. „Crocodylus“, kterého je vyrobeno pouze 50 kusů. Dále „Wild Thing“, kterého je k dostání pouze 10 kusů a nakonec „Alhambra“, kterého bylo taktéž vyrobeno pouze 10 kusů.

Pakliže si od společnosti Legend objednáte jakýkoliv smartphone, přijde vám ve speciální luxusní krabičce. Na všechny své výrobky společnost vystavuje certifikát pravosti a poskytuje pětiletou záruku. Jak se vám tyhle luxusní hračičky líbí? Koupili byste si smartphone od Legend, kdybyste měli dost peněz?

zlatá-galaxy-s6

zlatá-galaxy-s6-2

zlatá-galaxy-s6-3

zlatá-galaxy-s6-4

zlatá-galaxy-s6-5

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře