Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na nový mobilní hit Skyward, vypadá jako Monument Valley

Podívejte se na nový mobilní hit Skyward, vypadá jako Monument Valley

Na mobily dorazil další obrovský hit. Jmenuje se Skyward a na první pohled vypadá jako logická hra Monument Valley. Na ten druhý ovšem zjistíte, že se hraje docela jinak. 

Skyward je velmi jednoduchá arkádová hra. Ťapnutím na displej v ní pokládáte jeden kámen ve tvaru kruhu za druhým a to takovým způsobem, abyste ho usadili na objekt a postupně dorazili až do cíle. Správné usazení kamenu vyžaduje hbité a přesné reakce, neboť objekt k položení se neúnavně točí a pokud ťapnete ve chvíli, kdy je vychýlený mimo stavbu, hra nekompromisně končí. Vyčkávat na tu vůbec nejlepší příležitost však také není řešení, jelikož kruh, který neusadíte při prvním jeho otočení, do hlubiny spadne také.

Ačkoliv principy hry se velmi špatně vysvětlují, jakmile si hru zahrajete, budete přesně vědět, o čem je řeč. Pokud máte rádi arkádové hry, Skyward vám doporučuji vyzkoušet i kvůli neotřelému prostředí ve stylu již zmiňovaného Monument Valley. Escherovi obrazce si sice během hry zase tolik nevychutnáte, protože chcete-li s kruhem někam dojít, musíte se opravdu pekelně soustředit, nicméně alespoň v čase mezi jednotlivými hrami si můžete trochu toho umění dopřát.

Hra Skyward je k dispozici pro Android a iOS a to zcela zdarma.

skyward-arkadova-hra

[appbox googleplay com.ketchapp.skyward]

[appbox appstore 943273841]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře