Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyPodívejte se, jak by mohl vypadat údajný Apple iPad Mini

Podívejte se, jak by mohl vypadat údajný Apple iPad Mini

Přestože oficiálně zatím nebylo nic potvrzeno, příští novinkou od společnosti Apple by mohl být tablet s menším displejem a významně nižší cenou. Nasvědčují tomu kusé informace serverů Wall Street Journal a New York Times. K jeho uvedení dojde pravděpodobně 12. září na akci, kde bude také představena nová generace iPhonu.

Podle různých spekulací bude mít malý iPad displej s úhlopříčkou 7,85 palce (20 cm) a rozlišením 1024 × 768 pixelů a jemností 163 ppi (bodů na palec). Tablet by měl mít také o hodně tenčí rámeček než jeho 9,7palcový protějšek, díky čemuž jej bude možné pohodlně držet v jedné ruce.

Dalším důležitým parametrem má být hodně agresivně stanovená cena. Ta bude určitě nižší než 499 dolarů, na kterých začíná současná generace. Nejčastěji se hovoří o částce v rozmezí mezi 250-300 dolary. V prodeji se má sedmipalcový iPad objevit v říjnu, jen krátce po zahájení dodávek nového iPhonu.

Jak by mohl vypadat naznačují rendery Johna Anastasiadise, na které se rozhodně nezapomeňte podívat.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iPad Mini/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře