Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyPo poslední aktualizaci LG G7 ThinQ smartphone přestane fungovat

Po poslední aktualizaci LG G7 ThinQ smartphone přestane fungovat

Společnost LG, která bojuje již několik let doslova o každého zákazníka, má problém. Na internetu se totiž množí stížnosti uživatelů telefonu G7 ThinQ, kteří tvrdí, že se jejich mobil znovu a znovu náhodně restartuje a nelze ho tak používat.

O problému se mezi majiteli G7 ThinQ diskutuje na známém fóru Reddit. Postižených jsou stovky a není bez zajímavosti, že potíže s restarty už hlásí i čeští majitelé smartphonu.
Chyba podle všeho naštěstí není hardwarová, ale způsobila ji aktualizace softwaru operátora T-Mobile, k jehož distribuci napříč několika evropskými zeměmi došlo v uplynulých dnech.

Někteří uživatelé hlásí, že jím telefon funguje, pokud vytáhnou SIM. Jiným však toto řešení nepomáhá a tak mají nadále nefunkční telefon. Bude zajímavé sledovat, jestli problém opraví nadcházející aktualizace systému, nebo zda počet uživatelů s nefunkčním telefonem bude dál narůstat.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře