Playtvak.cz vplouvá do moře mobilních aplikací


Playtvak.cz vplouvá do moře mobilních aplikací

Playtvak.cz spouští novou mobilní aplikaci, která je zdarma dostupná pro smartphony s operačním systémem Android a iOS. Známý videoserver, který je na trhu už téměř dva roky, tím nově divákům nabízí pohodlnější a přehlednější sledování jeho pořadů na mobilních zařízeních.

Největší předností aplikace je sledování videí bez připojení k internetu. Uživatel má možnost si video stáhnout do svého telefonu a podívat se na něj později i v místě, kde nemá signál.

„Nová aplikace poskytuje přehledné řazení pořadů a všech jejich epizod. Uživatel tak má snadný přístup k nejnovějším videím a dostane upozornění, kdykoliv vyjde nový díl jeho oblíbeného pořadu,“ řekl Vladimír Mužík, ředitel MAFRA TV, pod kterou spadá internetová televize Playtvak.cz.

Videoserver Playtvak.cz byl spuštěn v červnu roku 2015. Týdně produkuje 30 nových pořadů a měsíčně ho navštěvuje více než 700 000 reálných uživatelů.

‎Playtvak.cz
‎Playtvak.cz
Vývojář: MAFRA, a.s.
Cena: Zdarma
Playtvak.cz
Playtvak.cz
Vývojář: MAFRA, a.s.
Cena: Zdarma

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.