Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyPlánujete nákup Galaxy S6 nebo Galaxy S6 edge? Samsung pro vás chystá...

Plánujete nákup Galaxy S6 nebo Galaxy S6 edge? Samsung pro vás chystá tohle příslušenství!

Skvělé smartphony si zaslouží jedinečné příslušenství. Pro své dvě nejnovější vlajkové lodě, Galaxy S6 a Galaxy S6 edge, připravil Samsung netradiční pouzdra z průhledného materiálu či designovou kruhovou podložku pro bezdrátové nabíjení.

Nejnovější smartphony Galaxy S6 a Galaxy S6 edge jsou vyrobené ze skla a kovu. Samsung proto mění dosavadní design svých mobilních zařízení a přizpůsobuje mu také příslušenství.

Pro ochranu prémiových technologií a vzhledu obou typů smartphonů si zákazníci budou moci pořídit transparentní zadní kryt Clear Cover či flipové pouzdro Clear View Cover v několika barevných provedeních.

Na českém trhu bude příslušenství k dostání postupně od 17. dubna, kdy se oficiálně začne prodávat také Samsung Galaxy S6 a S6 edge.

Flipové pouzdro Clear View Cover

Novinka v nabídce flipových pouzder značky Samsung koresponduje se vzhledem Galaxy S6 a S6 edge a současně smartphony chrání před poškrábáním. Nechává volný přístup ke všem konektorům a tlačítkům a i v případě Galaxy S6 edge přirozeně kopíruje tvar unikátního displeje zakřiveného po obou stranách. Aniž by bylo potřeba odklápět přední část pouzdra, je majitel telefonu okamžitě informován o aktuálním čase, stavu baterie či síle mobilního signálu a může také přijímat zprávy, upozornění a hovory.

Odolný, a přitom lehký tvrzený plast, ze kterého je kryt vyroben, nechává prosvítat vzhled smartphonu přes syté barevné provedení. Clear View Cover bude k dostání v černé, zlaté, stříbrné, modré (pouze Galaxy S6) a zelené (pouze Galaxy S6 edge) barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 399 Kč s DPH.

1

Zadní kryt Clear Cover

Kryt smartphony chrání proti mechanickému poškození, aniž by narušoval jejich design a tenký profil. Současně má uživatel volný přístup ke všem konektorům a tlačítkům. Pouzdro Clear Cover tvoří průhledný tvrzený plast doplněný o jemný rámeček v metalickém barevném provedení. Jeho odstíny odpovídají nabídce smartphonů, tedy zlaté, stříbrné, černé a v případě Galaxy S6 edge ještě smaragdově zelené barvě. Doporučená cena Clear Coveru je 699 Kč s DPH.

2

Flipová pouzdra s kapsou a S View

Majitelé nových telefonů si budou moci pořídit také oblíbené verze flipových pouzder značky Samsung – celistvá pouzdra s kapsou pro oba modely a pro Galaxy S6 také ve variantě S View s výřezem v přední části. Zákazníci si budou moci vybrat také preferovaný materiál: buď látkové povedení s vystupujícím reliéfem tkaniny, nebo plastové provedení se vzorem kůže.

Barvy pouzder opět korespondují s oběma nejnovějšími smartphony, k dostání tedy budou černá, zlatá, stříbrná a bílá flipová pouzdra pro oba modely, a navíc modré pouzdro v případě Galaxy S6, resp. zelené pro Galaxy S6 edge. Cena flipových pouzder bude 699 Kč s DPH v případě modelu s kapsou a 1 199 Kč s DPH za model S View pro Galaxy S6.

2

Podložka pro bezdrátové nabíjení

Nabíjení smartphonů Galaxy S6 a S6 edge už snad nemůže být jednodušší. Stačí je jen položit na dobíjecí podložku. Jelikož je technologie pro bezdrátové nabíjení již součástí obou telefonů, nemusejí si zákazníci k podložce navíc pořizovat speciální kryty ani pouzdra pro bezdrátové nabíjení. Díky originálnímu kruhovému tvaru je podložka pro nabíjení Galaxy S6 a S6 edge designovým kouskem, který obohatí každou moderní domácnost. K dostání bude v černé a bílé barvě za 1 299 Kč s DPH.

sa

Externí baterie (5 200 mAh)

Záložní baterie zvyšuje výdrž Galaxy S6 a S6 edge v situacích, kdy je nelze dobít v elektrické síti. Dobíjení probíhá prostřednictvím integrovaného microUSB kabelu. Externí baterie s kapacitou 5 200 mAh v růžovozlatém či stříbrném provedení bude stát 1 499 Kč s DPH.

sas

Stereo sluchátka s ovládáním handsfree a hlasitosti

Příznivci reprodukované hudby budou moci zakoupit hybridní stereo sluchátka s ovládáním handsfree a hlasitosti (3,5 mm jack).  Kromě černého a bílého provedení bude na výběr také modrá a červená barva. Doporučená cena sluchátek je 699 Kč s DPH.

EO-EG920B_001-1_Front_White

Bluetooth audio přijímač/vysílač Level Link

Audio příslušenství k novým telefonům Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge s názvem Level Link má dvojí využití. Jednak funguje jako přijímač Bluetooth signálu například právě z mobilního telefonu, takže si díky němu mohou uživatelé například přehrávat oblíbené písničky uložené ve smartphonu na stereo soupravě. Současně však Level Link slouží také jako vysílač Bluetooth signálu. Po připojení k zařízení bez Bluetooth jako MP3 přehrávač, televizor apod. (3,5mm konektor) tak dokáže vysílat audio signál například do bezdrátových sluchátek. Level Link lze používat také jako handsfree díky integrovanému mikrofonu. Jeho součástí je praktická spona pro přichycení například na sluneční cloně v automobilu. Doporučená cena audio zařízení Level Link v černém provedení je 1 999 Kč s DPH.

00_EO-RG920B_Front_black_Standard_Online_L

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře