Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyPlánovací aplikace Raise the Bar motivuje uživatele k lepším výkonům

Plánovací aplikace Raise the Bar motivuje uživatele k lepším výkonům

Tzv. plánovacích aplikací (v angličtině „To do list“) existuje pořádná hromada. Některé jsou podrobnější, jiné stručnější. Jen málokterá z nich však dokáže člověka i trochu motivovat. Mezi tu hrstku aplikací, které si s tím poradí, patří i Raise the Bar. 

Raise the Bar funguje podobně, jak byste od takové aplikace čekali. Uvnitř ní si zapíšete úkoly, jako například „navštívit kurz angličtiny“, nebo „jít si zaběhat“. Těmto úkolům pak můžete přiřadit další hodnoty jako jsou spálené kalorie, nebo ušlé kilometry a následně i alarm, který vás na ně upozorní. Jakmile úkol splníte, v aplikaci si ho odškrtnete, čímž dojde k jeho přičtení mezi tzv. „vyšší cíle“. Tak například hodina ve fitku znamená 400 vypocených kalorií, což znamená jednu setinu z těch dvou kilogramů, co jste se rozhodli shodit.

Raise the Bar lze ovšem používat i zcela opačně. Tak například ve chvíli, kdy zjistíte, že trávíte příliš mnoho času na Facebooku, v aplikaci nastavíte maximální dobu jeho používání. A následně s vyhrazeným časem šetříte, jako byste měli permanentku na hodiny plavání.

Aplikace Raise the Bar toho samozřejmě umí ještě o něco více, proto vám doporučujeme, abyste si ji vyzkoušeli. Ostatně nic za ní nedáte, takže vám v cestě skutečně nic nestojí.

Aplikace je k dispozici pro Android a iOS.

[appbox googleplay com.lvl.xpbar]

[appbox appstore 879953008]

raise-the-bar

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře