Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyPilot formule 1 Heikki Kovalainen si pochvaluje fotoaparát Lumie 920

Pilot formule 1 Heikki Kovalainen si pochvaluje fotoaparát Lumie 920

Není žádným tajemstvím, že Microsoft a Nokia spolupracují při propagaci operačního systému Windows Phone a mobilních telefonů Lumia s řadou osobností ze světa sportu a showbussinesu. Jedním z nich je i finský pilot formule 1 Heikki Kovalainen, který dříve jezdil za McLaren a letos reprezentuje nový tým Caterham.

Lumii 920 si prý zakoupil (nebo dostal, je jedno jak to ve skutečnosti bylo) 16. prosince. Na Twitteru pak napsal: ?Zatím dobrý, je trochu větší, takže se na ní dobře textuje.?

Od té doby na svém profilu zveřejnil několik fotografií, které ukazují krásnou a zároveň i drsnou zimní přírodu ve Finsku. O fotoaparátu Lumie 920 se toho hodně namluvilo ještě před uvedením. Nokia do těla telefonu integrovala mechanický stabilizátor obrazu, který pomáhá prodloužit expoziční časy v horších světelných podmínkách, aby se k snímači dostalo více světla. Použitá optika pochází od renomované firmy Carl Zeiss a má světelnost f/2.0.

Jak dokládají Kovalainenovi fotografie, Lumia 920 je schopná opravdu pořizovat krásné snímky třeba při procházce přírodou. Však si finský pilot její fotoaparát také patřičně pochvaluje, když nedávno napsal: ?Fotoaparát Lumie 920 je opravdu velmi dobrý.?

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Heikki Kovalainen/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře