Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyPhablet Galaxy Note II obsahuje čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,6 GHz

Phablet Galaxy Note II obsahuje čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,6 GHz

V online statistikách známého testovacího nástroje GLBenchmark se objevilo dosud nepředstavené zařízení z dílen korejského koncernu Samsung Electronics. Novinka s modelovým označením GT-N7100 má obrazovku s HD rozlišením a v jejím nitru bije výkonný čtyřjádrový procesor.

S největší pravděpodobností jde o nástupce oblíbeného phabletu Galaxy Note, neboť jeho mezinárodní verze měla označení GT-N7000.

Vedle jemného displeje s dosud neupřesněnou úhlopříčkou a čtyřjádrové SoC jednotky Exynos 4412 s frekvencí 1,6 GHz, se u nového modelu můžeme těšit na grafický čip Mali-400 a operační systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Nepřehlédněte:

K představení Galaxy Note II dojde zřejmě již 15. srpna. Naši domněnku, že se opravdu jedná o tento přístroj, pak potvrzuje skutečnost, že záznam byl ze stránek GLBencharku zanedlouho vymazán.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře