PewDiePie a další YouTubeři představili svou vlastní zábavní síť


PewDiePie a další YouTubeři představili svou vlastní zábavní síť

O tom, že PewDiePie chystá novou zábavní síť, se mezi jeho fanoušky povídá už několik měsíců. Nyní jeho nový projekt dostal konkrétní obrysy.

Zábavní síť dostala název Revelmode a nejúspěšnější YouTuber na světě na ní pracuje společně s Maker Studios od Disney i několika dalšími YouTubery (CinnamonToastKen, CutiePieMarzia, Dodger, EmmaBlackery, JackSepticEye, Jelly, Kwebbelkop a Markiplier).

Tvorba Revelmode bude prezentována na vlastní webu, ale i na Facebookovém, Instagramovém, Twitterovém a YouTubovém profilu. Kromě vlastní produkce v podobě zábavných videí budou pod hlavičkou Revelmode vznikat také videohry, nebo propagační předměty (hrníčky, plyšové hračky atd.).

Vzhledem k velké popularitě všech zúčastněných YouTuberů je odhadováno, že Revelmode bude mít už od začátku dosah přes 100 milionů lidí. Toto číslo se pak samozřejmě může ještě podstatně zvýšit.

Poslední zajímavou informací je, že část výdělku už od začátku poputuje na charitu.

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.