Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyPeklo zamrzlo v létě! Klasiky Doom a Doom II si nyní můžete...

Peklo zamrzlo v létě! Klasiky Doom a Doom II si nyní můžete zahrát na iOS i Androidu

Legendární Doom slaví čtvrtstoletí od svého uvedení, a protože někteří stále vzpomínají na večery strávené u tohoto titulu, studio Bethesda přispěchalo s portem pro Android a iOS. Ke stažení je první a druhý díl hororové série. Nechybí původní úrovně ani ty bonusové.

Stejně jako na počítačích, kde si Doom vydobyl kultovní postavení i na mobilech nabízí notnou nálož akce doprovázenou množstvím krve. K invazi démonů z jiné dimenze dojde na Marsu a záchrana celé planety je jen ve vašich rukou.

K dispozici máte množství střelných zbraní a pochopitelně i pro hru neodmyslitelnou motorovou pilu, která dobře poslouží při soubojích zblízka. Stejné popularity jako jednička se u skalních pařanů těšil i druhý díl Doomu. Příběh následovníka navazuje na předchozí hru, tentokrát ovšem budete zplozence pekla likvidovat rovnou na planetě Zemi.

[appbox googleplay com.bethsoft.DOOM]

[appbox appstore id336347946]

[appbox googleplay com.bethsoft.DOOMII]

[appbox appstore id1470090748]

Oba dva díly Doomu najdete ke stažení v obchodech Google Play a App Store. Každý vás přijde na 139 korun, což není úplně málo. Ale co, je to legenda, je to Doom. Tak proč ne!

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře