Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyParanoid Android: ROM s neotřelým multitaskingem k vyzkoušení

Paranoid Android: ROM s neotřelým multitaskingem k vyzkoušení

Vývojáři oblíbené ROM s názvem Paranoid Android vydali první první alfa sestavení, které obsahuje novou funkcionalitu nazvanou Holo. Ta přináší jiný pohled na multitasking, který umožňuje používat plovoucí okna ? uživatel může využívat aplikaci zatímco další běží na pozadí.

ROM je prozatím dostupná jen pro několik zařízení.

Nahrát si ji do svých přístrojů mohou majitelé Nexusu 4, Nexusu 7, Nexusu 7 3G, Galaxy Nexusu a Oppo Find 5. Před instalací jim doporučujeme, aby si nezapomněli stáhnout balík Google aplikací ? GApps.

Sami vývojáři nicméně upozorňují, že ROM není zdaleka dokončená, zcela určitě se tak při každodenním používání setkáte s nejrůznějšími chybami, pády a tak podobně.

Něž se objeví ke stažení finální verze, bude to ještě chvíli trvat. Pokud si ale přesto chcete firmware s multitaksingem na steroidech vyzkoušet, navštivte tyto stránky, odkud si stáhnete vše potřebné.

Zdroj: AndroidPolice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře