Parádní tower-defense Kingdom Rush je v Google Play zdarma!


Parádní tower-defense Kingdom Rush je v Google Play zdarma!

Kingdom Rush je cenami ověnčená fantasy tower-defense hra, která vedle strohé výstavby věží (a samozřejmě i jejich upgradování) přináší také spoustu zajímavých nápadů v čele s bájnými hrdiny různého zaměření a nápaditými bossy.

Hra za dobu své přítomnosti v Google Play získala více než 45 tisíc pětihvězdičkových hodnocení a má průměrnou známku 4,7 hvězdičky.

Jedná se o poctivou tower defense strategii s osobitou grafikou, ve které je hráčovým cílem zabránit nepřátelským jednotkám v průchodu přes předem vytyčenou trasu. Bojovat budete proti desítkám nepřátel a bossů. Za každého poraženého protivníka získáte zlato, které můžete použít pro postavení dalších věží nebo vylepšit jejich schopnosti.

Kingdom Rush nabízí celkem 8 typů věží, více než 50 nepřátel, několik tuhých bossů, epické bitvy a hlavně spoustu humoru. Pro stažení této bezvadné hry přejděte do Google Play.

Kingdom Rush - Tower Defense
Kingdom Rush - Tower Defense
Vývojář: Ironhide Games
Cena: Zdarma

424330-kingdomrush-653x367

 

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.