Neděle, 30 června, 2024
DomůNovinkyParádní tower-defense Kingdom Rush je v Google Play zdarma!

Parádní tower-defense Kingdom Rush je v Google Play zdarma!

Kingdom Rush je cenami ověnčená fantasy tower-defense hra, která vedle strohé výstavby věží (a samozřejmě i jejich upgradování) přináší také spoustu zajímavých nápadů v čele s bájnými hrdiny různého zaměření a nápaditými bossy.

Hra za dobu své přítomnosti v Google Play získala více než 45 tisíc pětihvězdičkových hodnocení a má průměrnou známku 4,7 hvězdičky.

Jedná se o poctivou tower defense strategii s osobitou grafikou, ve které je hráčovým cílem zabránit nepřátelským jednotkám v průchodu přes předem vytyčenou trasu. Bojovat budete proti desítkám nepřátel a bossů. Za každého poraženého protivníka získáte zlato, které můžete použít pro postavení dalších věží nebo vylepšit jejich schopnosti.

Kingdom Rush nabízí celkem 8 typů věží, více než 50 nepřátel, několik tuhých bossů, epické bitvy a hlavně spoustu humoru. Pro stažení této bezvadné hry přejděte do Google Play.

[appbox googleplay com.ironhidegames.android.kingdomrush]

424330-kingdomrush-653x367

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře