Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyPanzerGlass má pro Samsung Galaxy S10 ochranná skla i pouzdro ClearCase

PanzerGlass má pro Samsung Galaxy S10 ochranná skla i pouzdro ClearCase

Výrobce prémiových ochranných skel PanzerGlass již zařadil do své nabídky kompletní portfolio ochranného příslušenství pro aktuální novinky řady Samsung Galaxy S10.

Pro všechny, kteří si plánují pořídit některý ze smartphonů Galaxy S10, S10+ i S10e a považují ochranu displeje za důležitou, má PanzerGlass skvělou zprávu. Pro nové modely od Samsungu totiž mimo běžných skel začal nabízet i unikátní pouzdro ClearCase , ve kterém se prolínají ochranné vlastnosti skla PanzerGlass a měkkých ochranných TPU okrajů, které telefon chrání v případě pádu.

Pouzdro má na zadní straně zesílené sklo PanzerGlass o tloušťce 0,7mm, tedy o 43 % silnější než u ochranných skel pro displeje, díky čemuž je mnohonásobně odolnější. Doplněné je TPU okraji se speciální ochranou proti žloutnutí.

Podle zástupců společnosti PanzerGlass je pouzdro vyrobeno s maximálním ohledem na zachování původního designu telefonu a současně jeho nekompromisní ochranu. V současnosti se jedná o nejdecentnější pouzdro na trhu, které nedělá kompromisy v oblasti odolnosti.

Všechna ochranná skla PanzerGlass i pouzdra ClearCase jsou aktuálně již v prodeji tak, aby byla k dispozici ve chvíli zahájení prodeje modelové řady telefonů Samsung Galaxy S10. Ty se k zákazníkům oficiálně dostanou 8. března.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře