Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyOZAKI vstupuje na český trh. Nabídne originální a bláznivé příslušenství pro značky...

OZAKI vstupuje na český trh. Nabídne originální a bláznivé příslušenství pro značky Apple, Samsung a HTC

Tchajwanská značka bláznivých a originálních krytů OZAKI vstoupila na český trh. Zaměřuje se především na vývoj ochranných krytů, pouzder a dalšího příslušenství pro mobilní zařízení. Zakládá si na designu, stylovosti, vysoké funkčnosti a aktuálních módních trendech. Produkty OZAKI jsou určeny především pro produkty společnosti Apple, ale také Samsung a HTC.

Nejpopulárnější produktová řada O!coat s desítkami nejrůznějších designů krytů a dalšího příslušenství je určená pro mobilní telefony, iPody a tablety.

Na své si přijdou zákazníci se zálibou v barevných krytech, netradičních texturách a funkčních designech.

O!coat Travel

1

O!coat FaaGaa (OC540)

2

O!music

3

O!music

Produktová řada O!music dokonale kombinuje aktivní reproduktory mobilního zařízení a pasivní mechaniku zesílení zvuku. Vyberte si z řady barevných „zvířecích“ stojánků, které fungují jako akustický zesilovač vestavěného reproduktoru Apple iPhone nebo z aktivních Bluetooth reproduktorů pro Apple iPad. Ty lze pomocí silných vestavěných magnetů připnout na jakýkoli kovový materiál, tedy např. hliníkovou zadní stranu iPadu nebo karoserii auta.

OM936dog-BK-1

O!care

O!care je 360° wi-fi kamera, pomocí které v aplikaci ve svém Androidu nebo iOS sledujete dění kolem ní. Produkt je určen pro nejrůznější způsoby využití – od hlídání malých dětí po vzoru „chůviček,“ komunikaci v početné skupině přátel, po hlídání snůšky vajec v kurníku  Produkt získal prestižní ocenění RedDot Design Award 2012.

IR001-BK-1

iStroke

Umělecky nadaní uživatelé tabletů Apple iPad ocení řadu iStroke, která zastřešuje trojici kapacitních stylusů. Ty jsou vhodné nejen pro grafické aplikace, ale usnadní i běžné využití iPadu pro zapisování poznámek.

IP011-5

iCarry

Produkty řady iCarry jsou ideálním příslušenstvím do kanceláře i na cesty. Díky přenosným polohovacím stojanům iCarry tak získáte ideální pracovní prostor pro svůj iPad.

IH912-1

V maloobchodním prodeji v Česku bude k dispozici široké portfolio značky OZAKI. Produkty OZAKI aktuálně naleznete v Smarty.cz (iWant), Sunnysoft.cz, Mobil Pohotovost, iStyle.

Podporovaná mobilní zařízení

  • Apple iPad
  • Apple iPhone
  • Apple iPod
  • Samsung Galaxy S3/mini a S4/mini
  • HTC One

Zdroj: TZ Ozaki

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře