Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyOslavte začátek zimy se skvělou závodní hrou Snowboard Party 2

Oslavte začátek zimy se skvělou závodní hrou Snowboard Party 2

Už jen pár hodin nás dělí od zimy a s tím spojených zimních radovánek. Pokud její příchod chcete oslavit s námi, stáhněte si hru Snowboard Party 2.

Snowboard Party 2 je vcelku klasická snowboardistická hra. Nabídne vám závody na čas a soutěž v nejlepší jízdě v u-rampě a velkém skoku. To znamená, že hra se hodně točí kolem různých parádiček a složených triků, které se svým jezdcem můžete dělat.

Všechny parádičky a trikové sekvence si samozřejmě můžete nacvičit ve volné hře, mnohem zábavnější je ale přiložený multiplayer. V něm můžete k jízdě na prkně vyzvat hráče z celého světa a to včetně svých přátel.

Za dobré výsledky ve všech dostupných módech získáváte peníze. Za ně si potom kupujete lepší vybavení a to včetně prken.

Snowboard Party 2 je k dispozici pro platformu iOS a to za 1,99 eur (cca 50 korun). Za pár dní by měla vyjít také pro mobily s Androidem a Windows Phone.

[appbox appstore 1051434604]

snowboard-party-2-snowboard-spiel-neu-fuer-ios

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře