Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyOppo Mirror 5 se představuje na prvních fotografiích

Oppo Mirror 5 se představuje na prvních fotografiích

Server gsmarena.com uveřejnil první snímky připravovaného smartphonu Oppo Mirror 5. Zařízení nabídne atraktivní vzhled zejména díky zrcadlové zadní straně s diamantovým vzorem, ale ostudu neudělá ani výbavou.

Mirror 5 bude disponovat hlavním fotoaparátem se zatím nespecifikovaným snímačem a uživatelským rozhraním PureImage 2.0+. Chybět nemá ani přední fotoaparát s rozlišením pět megapixelů. Zpráva dále vzpomíná 2 GB operační paměti, nejnovější operační systém Android 5.0 Lollipop a 16 gigabajtů uživatelského prostoru pro aplikace, hry, dokumenty nebo fotografie. O použité čipové sadě nemáme žádné informace.

Chytrý telefon Oppo Mirror 5 se má začít prodávat ve dvaceti zemích světa na přelomu června a července. Informace o dostupnosti a ceně na českém či slovenském trhu zatím nejsou známy.

1 2 3 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Opravdu bude disponovat zadním fotoaparátem? Prosím redakci, aby tuto šokující informaci radši ještě nezávisle ověřila.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře