Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyOppo Find 7 dostane 5,5palcový QHD displej s velmi tenkým postranním rámečkem

Oppo Find 7 dostane 5,5palcový QHD displej s velmi tenkým postranním rámečkem

Aktuálně připravovaný Find 7 rozhodně nebude šedou myškou. Naopak! Novinka dostane panel s vysokým rozlišením QHD,  tedy 1 440 × 2560 pixelů, který bude mít úhlopříčku 5,5 palce. Informaci publikovalo zastoupení čínského výrobce na sociální síti Twitter.

Po zprávě, že model Find 7 bude mít vysoké rozlišení 1440 × 2560 pixelů, nám čínský výrobce nakonec také prozradil, jaká bude velikost dotykového displeje.

Dříve se napříč technickými servery spekulovalo, že obrazovka by se mohla natáhnout do rozměru 5,7 palce. Skutečnou velikost použitého panelu ale známe až dnes.

Oppo Find 7 má pohánět inovovaný Qualcomm Snapdragon 805 se čtyřjádrovým 2,5GHz procesorem. Grafiku bude vykreslovat čip Adreno 420.

Smartphonu nebudou chybět ani 3 GB RAM a podle všeho ani minimální obvodový rámeček, díky kterému bude mít velikost jako dnešní 5palcové kousky, tedy nebude to překvapivě takové „pádlo“, jak se čekalo.

Oppo

 

Zdroj: PocketNow

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře