Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyOnePlus Two: O pozvánku požádalo již 890 tisíc lidí

OnePlus Two: O pozvánku požádalo již 890 tisíc lidí

OnePlus Two je jedním z nejzajímavějších chytrých telefonů letošního roku. Láká na nesmlouvavou výbavu a zároveň lákavou cenu. A na to zákazníci slyší. Při pohledu na webové stránky čínského výrobce zjistíme, že během několika dní o pozvánku požádalo již více než 890 tisíc zájemců a toto číslo stále roste.

Samozřejmě že nikde není zaručeno, že si všichni ti, kteří pozvánky obdrží, OnePlus Two nakonec opravdu koupí. Na druhou stranu, původní OnePlus One si za dvanáct měsíců pořídilo zhruba 1,5 milionu zákazníků, takže „dvojka“ má našlápnuto více než slušně.

OnePlus Two je výborně vybavený smartphone s operačním systémem Android. Ve výbavě má jemný QHD displej s úhlopříčkou 5,5 palce, procesor Snapdragon 810, 3 GB/4 GB RAM a 16 GB nebo 64 GB paměti. Na zádech telefonu se nachází kvalitní třináctimegapixelový fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a laserovým zaostřováním.

Nechybí ani dvoupásmové WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, GPS/Glonass, reverzibilní konektor USB Type-C nebo senzor otisků prstů pro snadné zabezpečení. Telefon by měl také podporovat evropská (tuzemská) pásma sítí LTE.

Základní model se 16 GB a 3 GB RAM přijde na 9 199 Kč, provedení s 64GB úložištěm a 4 GB operační paměti má cenovku 11 099 Kč. Smartphone bude nabízen formou pozvánek, poprvé má být dostupný 11. srpna. Již jste si o pozvánku napsali?

5a9s

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře