Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyOnePlus One můžete tento víkend zakoupit bez pozvánky

OnePlus One můžete tento víkend zakoupit bez pozvánky

OnePlus One je neskutečně lákavý smartphone. Má špičkový hardware a nízkou cenu. Bez pozvánky ho ovšem nekoupíte. Neplatí to však o tomto víkendu, kdy ambiciózní čínský výrobce přichází s jedinečnou akcí, kdy prodej zpřístupnil všem zákazníkům.

Cena smartphonu zůstává stejná. Den díkůvzdání a tzv. černý pátek nechal výrobce chladným. Za 269 eur tedy lze pořídit verzi s pamětí 16 GB a za 299 eur variantu s pamětí 64 GB. Je třeba zmínit ale jednu důležitou věc: One do České republiky a na Slovensko neposílá, mobil si však můžete nechat přeposlat z Německa.

Chytrý telefon OnePlus One byl představen letos v dubnu a okamžitě vzbudil značný zájem snad po celém světě. Jeho pracovní tempo diktuje Qualcomm Snapdragon 801 se čtyřjádrovým 2,5GHz procesorem a grafickou jednotkou Adreno 330. Operační paměť má velikost 3 GB. Hlavní fotoaparát pak zachytí až 13Mpx snímky a využívá k tomu optiku a snímač Exmor IMX214 od značky Sony.

Velkým lákadlem je také 5,5palcový displej s rozlišením FHD (1 080 × 1 920 pixelů, 400 ppi) s vysokým rozsahem pozorovacích úhlů 178 stupňů.

15

 

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře