Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyOnePlus 7 Pro bude mít vyskakovací fotoaparát a mimořádný displej

OnePlus 7 Pro bude mít vyskakovací fotoaparát a mimořádný displej

Již 14. května odhalí nejnovější top model s pořadovou číslicí sedm výrobce OnePlus. Podnik tradičně odhaluje jeden model, který vždy s půlročním odstupem vylepší ještě o vybavenější verzi s přívlastkem „T“. Tentokrát vše bude jinak.

OnePlus 7 má totiž přijít ve hned dvou verzích. Vedle standardního modelu by se měla objevit ještě verze Pro. Výbava telefonu potvrzena zatím stoprocentně nebyla. Očekává se ale nejmodernější hardware a obrazovka bez výřezu s vysouvacím předním fotoaparátem.

Displej (pravděpodobně po bocích zahnutý) by měl mít úhlopříčku 6,64 palce s vysokým rozlišením. Obnovovací frekvence použitého panelu má být netradičních 90 Hz, zatímco většina dnešních smartphonů dostala displej s běžnou frekvencí 60 Hz. Výjimku tvoří pouze několik herních modelů, namátkou třeba Razer Phone 2 se 120Hz panelem.

Dalším klíčovým prvkem výbavy OnePlus 7 Pro bude procesor Snapdragon 855, kterému společnost udělají s 8 GB operační paměti a 128GB úložiště. Zadní strana smartphonu má ukrývat trojitý fotoaparát. Nasazen má být hlavní snímač s rozlišením 48 Mpx, ultra široký 16Mpx snímač s úhlem záběru 117 stupňů a 8Mpx teleobjektiv. Selfie kamerka bude zabudována ve vysouvacím modulu.

Očekávat můžeme také pořádnou baterii s kapacitou 4 000 mAh a podporou rychlého dobíjení či operační systém Android Pie s nadstavbou OxygenOS.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře