OnePlus 6 se prodává třikrát rychleji než předchůdce


OnePlus 6 se prodává třikrát rychleji než předchůdce

Společnost OnePlus oznámila, že za pouhých 22 dní již prodala milion kusů svého top modelu OnePlus 6. To z něj činí nejlépe prodávaný smartphone v historii firmy. Předchůdci 5 a 5T potřebovali k překonání milionové hranice tři měsíce.

Čínská značka dále uvedla, že paměťová verze s 256 GB je u zákazníků vůbec tou nejpopulárnější. Dalším zajímavým údajem je, že v den prodeje si na OnePlus 6 vystálo frontu 15 tisíc lidí u 26 obchodů v 11 zemích světa.

Nový OnePlus 6 je skvěle vybavený smartphone, i když mu některé funkce oproti konkurenci chybí. Například bezdrátové nabíjení nebo odolná konstrukce. Ovšem oproti konkurenci je mnohem levnější.

Zájemci o nový OnePlus také oceňují nainstalovaný téměř čistý Android. Ten mají třeba o mnoho dražší srovnatelně vybavené smartphony Pixel, které před nedávnem začal vyrábět přímo Google.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.