Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyOnePlus 6 se prodává třikrát rychleji než předchůdce

OnePlus 6 se prodává třikrát rychleji než předchůdce

Společnost OnePlus oznámila, že za pouhých 22 dní již prodala milion kusů svého top modelu OnePlus 6. To z něj činí nejlépe prodávaný smartphone v historii firmy. Předchůdci 5 a 5T potřebovali k překonání milionové hranice tři měsíce.

Čínská značka dále uvedla, že paměťová verze s 256 GB je u zákazníků vůbec tou nejpopulárnější. Dalším zajímavým údajem je, že v den prodeje si na OnePlus 6 vystálo frontu 15 tisíc lidí u 26 obchodů v 11 zemích světa.

Nový OnePlus 6 je skvěle vybavený smartphone, i když mu některé funkce oproti konkurenci chybí. Například bezdrátové nabíjení nebo odolná konstrukce. Ovšem oproti konkurenci je mnohem levnější.

Zájemci o nový OnePlus také oceňují nainstalovaný téměř čistý Android. Ten mají třeba o mnoho dražší srovnatelně vybavené smartphony Pixel, které před nedávnem začal vyrábět přímo Google.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře