Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyOficiální aplikace Twitteru optimalizovaná pro tablety s Androidem

Oficiální aplikace Twitteru optimalizovaná pro tablety s Androidem [stahujte]

Na veletrhu spotřební elektroniky IFA nejsou k vidění jen televizory s famózním obrazem, ultrapřenosné počítače nebo chytré hodinky. V Berlíně byla spatřena také oficiální aplikace sociální sítě Twitter optimalizovaná pro tablety se systémem Google. Předfinální verze přepracovaného klienta byla nainstalována v Samsungu Galaxy Note 10.1.

Aplikace Twitter optimalizovaná pro přístroje s větší úhlopříčkou je na první pohled identická s verzí pro iPad, která byla do App Store uvedena minulý rok – čekejte tak strohý pohled na timeline, v levém panelu pak i čtyři ikony pro přechod mezi samotnou Timeline, Connect, Discover a vlastním Profilem.

Nový Twitter pro tablety s Androidem můžete stahovat odsud, instalační soubor nahrál na web německý web Androidnext.de.

Podle reakcí některých uživatelů aplikace není ale příliš stabilní, zkrátka nepracuje tak jak by měla. Proto doufejme, že finální verze se v Google Play objeví co nevidět.

vergeZdroj: The Verge

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře