Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyJako první odhalil podobu smartphonu Nexus 5. Vysmáli se mu, ale nakonec...

Jako první odhalil podobu smartphonu Nexus 5. Vysmáli se mu, ale nakonec se ukázalo, že měl pravdu

Několik týdnů před tím, než jsme mohli zhlédnout video z odhalení nové sochy Androidu před sídlem Google, přišel jeden z uživatelů diskuzního serveru Reddit s hypotézou, že ikona v aplikaci Fotoaparát ve verzi 4.3 reprezentuje vzhled Nexusu 5. Mnozí ho považovali za blázna a nevěřili, že by to mohla být pravda. S odstupem času se jeho bláznivá teorie ale ukázala být stoprocentně pravdivou.

Podíváte-li se na ikonku v aplikaci Fotoaparát, které slouží pro přepínání mezi předním a zadním modulem, podrobněji, zjistíte, že výstižně charakterizuje vzhled připravovaného nástupce Nexusu 4.

V levé zadní části grafického symbolu můžete spatřit výraznou čočku fotoaparátu; dnes už víme, že stejnou disponuje Nexus 5. Při pohledu na čelní stranu pak zaujme vycentrovaný fotočip pro videohovory.

2

1Zdroj: 1 2

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Hmmm, hotovy Nostradamus 🙂 Kto by bol povedal, ze ten telefon bude mat prednu kameru hore vstrede… A ze bude mat aj zadnu kameru, to bolo, uznavam, velmi odvazne. Ved boli na vyber aj 3 moznosti (vlavo, vpravo a vstrede). Skusim si tipnut… nad a pod displejom bude trochu miesta pre senzory a senzoricke klavesy, displej bude obdlznikovy, dotykovy…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře