Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyOdhaleno Need for Speed: No Limits. Bude jen pro smartphony

Odhaleno Need for Speed: No Limits. Bude jen pro smartphony

Nový díl závodní série Need for Speed ponese název No Limits a bude určen výhradně pro mobilní telefony a tablety. Prozatím není jasné, kdy hra vyjde. Přestože některé zdroje uvádí, že by se na scéně měla objevit ještě letos, zatím nebylo nic oficiálně potvrzeno.

Existenci nově vznikajícího titulu „provalil“ na svém Facebooku závodník Ken Block, který sdílel fotografii vozu Ford Mustang s nápisem hry na kapotě a nárazníku.

Okamžitě se mezi jeho příznivci začalo diskutovat o tom, co by to tak mohlo znamenat. O několik málo hodin později spekulace uťalo samotné vydavatelství EA, které prostřednictvím svého mluvčího uvedlo: „Jsme hrdí a rádi, že máme možnost spolupracovat s Kenem Blockem na blížícím se mobilním herním projektu.“

Need for Speed: No Limits bude první čistě mobilní hrou zajeté závodní série. Více detailů o titulu samotném, který vyjde určitě pro Android, iOS a možná i Windows Phone, bychom se měli dozvědět již brzy.

block

 

Zdroj: PocketGamer

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře