Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyOchranné kryty Case-Mate pro iPhone 6 v Česku

Ochranné kryty Case-Mate pro iPhone 6 v Česku

Společnost Indaput začala prodávat první dvacítku stylových i ultraodolných pouzder značky Case-Mate pro mobilní telefon iPhone 6. Kryty si můžete prohlédnout a zakoupit v kamenné prodejně v centru Prahy nebo v e-shopu.

Case-Mate Stand folio Black 4,7″

Stand Folio vypadá jako peněženka a kromě vašeho nového iPhonu do něj schováte třeba i občanku nebo kreditní kartu. Vnitřní strana z mikrovlákna ochrání displej před škrábanci. Praktická konstrukce pouzdra jej umožňuje použít i jako stojánek pro sledování fotek a videí. Cena tohoto modelu je 799 Kč s DPH.

indaput

Case-Mate Premium Brilliance Case 4,7″

Dvoudílné prémiové pouzdro z řady Brilliance je zhotoveno u výběrových materiálů. Tento model je učen především ženám. Blyštivou zadní část vyplňují pečlivě vybírané krystaly Swarowski různých barevných odstínů. Nehrozí však jejich loupání ani zanechávání třpytek. Kryt Brilliance z vašeho iPhonu vytvoří nepřehlédnutelný módní doplněk. Cena modelu je 1299 Kč s DPH.

5621

Case-Mate Caliber Tough Case Blk/GND 4,7″

Pouzdro Caliber Tough Case je určeno pro ty, kteří chtějí, aby jejich iPhone byl opravdu v bezpečí. Dvoudílný kryt je vyroben z kompozitního plastu vyvinutého americkou armádou, který je mimořádně pevný a tenký, ale zároveň nečekaně lehký. Zadní strana je navíc zpevněna kevlarovým povrchem, aby odolala i velkým nárazům nebo pádům. Cena pouzdra je 899 Kč s DPH.

518

Co se týče samotných iPhonů, tak ty v Indaput seženete za 20 718 Kč s DPH (iPhone 6 16 GB), resp. za 22 899 Kč s DPH (iPhone 6 Plus 16 GB). Oproti cenám běžným v Česku kopíruje nabídka v obchodě Indaput ceny běžné v internetovém obchodě apple.de.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře