Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyOchránci velryb Sea Shepherd vydali aplikaci pro bezplatné streamování hudby

Ochránci velryb Sea Shepherd vydali aplikaci pro bezplatné streamování hudby

Zelená guerilla jménem Sea Shepherd, která bojuje proti lovu a krutému zabíjení velryb a delfínů, vydává pro chytré telefony a tablety novou aplikaci Sea Shepherd Radio. Ta umožňuje neomezený poslech hudby zdarma. Streamovány jsou především pop/rockové skladby.

Po spuštění aplikace uvidíte známé logo (lebka a překřížené nástroje určené k lovu velryb) obávané ochranářské organizace. Nachází se na tmavém podkladu společně s fotografiemi plejtváka obrovského, největšího současného žijícího živočicha.

Hned pod logem je nepřehlédnutelné tlačítko pro spuštění/zastavení streamování rádia. Uživatel má také přehled o názvu skladby a jménu interpreta. Dostupný je na úvodní stránce také posuvník ovládání hlasitosti a track list, tedy výpis již streamovaných písniček.

Ve spodní části stránky, kam se dostanete tahem prstu po displeji zezdola nahoru, se nachází krátký popisek o tom, co je cílem Sea Shepherd, stejně jako odkaz vedoucí na internetové stránky. O tom, jakou skladbu právě posloucháte, můžete dát vědět vašim přátelům prostřednictvím sociálních služeb Facebook, Twitter nebo e-mailu.

Sea Shepherd Radio je fajn aplikace, kterou ocení nejen příznivci Mořských pastýřů. Pro přístroje s operačními systémy Android a iOS je ke stažení zdarma.

[appbox appstore id881417804]

[appbox googleplay au.com.seashepherdradio]

obrázek 1 obrázek 2 Screenshot_2014-06-29-13-57-39

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře