Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyObří Samsung Galaxy Note II se dočkal aktualizace na Android 4.1.2 Jelly...

Obří Samsung Galaxy Note II se dočkal aktualizace na Android 4.1.2 Jelly Bean

Samsung začal uvolňovat aktualizaci telefonu Galaxy Note II na novější Android 4.1.2 Jelly Bean. Nové verze se již dočkali uživatelé v Polsku a Švédsku. V další vlně se dočkají ostatní majitelé tohoto modelu, včetně těch z Česka a Slovenské republiky, informoval server Android Police.

Po aktualizaci rozhodně nebudete v telefonu jakkoli tápat. Uživatelské prostředí se změní jen nepatrně. Vše je opět v režii typické grafické nadstavby TouchWiz. Nových funkcí je však celá řada. Vylepšení se týkají webového proh

lížeče, od něhož můžete čekat zrychlení vykreslování stránek, notifikací, funkce Multi-View, díky které je možné na displeji spouštět dvě aplikace současně (lze ji nově vypnout), stavového řádku (nyní je černý) či zamykací obrazovky.

Pokud jde o rychlost systému, po aktualizaci bude systém pravděpodobně o něco svižnější než před ní. Android 4.1.2 pro přerostlý smartphone Galaxy Note II je distribuován OTA (over-the-air) a přes Kies.

Note 2

zp8497586rq
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře