Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyOblíbený sporttester Huawei Watch GT získává novou aktualizaci a spolu s ní...

Oblíbený sporttester Huawei Watch GT získává novou aktualizaci a spolu s ní i podporu češtiny

Technologická vychytávka pro sportovní nadšence, Huawei Watch GT, získává díky nejnovější aktualizaci český jazyk. Update s označením 1.0.8.34 naleznou uživatelé v aplikaci Zdraví nainstalovaný v jejich smartphonech.

Huawei uvedl Watch GT na trhu loni v říjnu. V březnu pak výrobce oznámil, že portfolio doplnil o nové modely v podobě edic Active a Elegant.

Verze Active nabízí 46mm ciferník s dotykovým 1,39palcovým AMOLED displejem o rozlišení 454 × 454 pixelů. Watch GT Elegant se pyšní menším 42mm ciferníkem s displejem AMOLED o velikosti 1,2 palce a s rozlišením 390 × 390 px.

Stejně jako Watch GT Sport a Classic, i model Active nabízí dvoutýdenní výdrž baterie při aktivním používání. Verze Elegant pak slibuje až týdenní výdrž na jedno nabití. Při jejich využívání jako klasických hodinek zůstanou Watch GT nabité až 30 dní. Pro maximalizaci životnosti baterie lze také přepínat mezi výkonným a úsporným režimem na základě aktivity uživatele.

Hodinky nabízí nespočet profesionálních sportovních funkcí. Podporují například režim Triatlon, nepřetržité monitorování tepové a srdeční frekvence v reálném čase nebo sledování spánku TruSleep 2.0. Technologie dokáže pomocí infračervených senzorů kontrolovat spánek uživatele, rozpoznat případné problémy a nabídnout více než 200 návrhů na zlepšení jeho kvality.

Oba modely Huawei Watch GT jsou zákazníkům dostupné v několika barvách. Verze Elegant je na trhu v decentním černém a bílém provedení, model Active pak v zářivé oranžové nebo tmavě zelené barvě.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře