Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyO2 zavádí neomezené volání u pevných linek

O2 zavádí neomezené volání u pevných linek

Operátor od poloviny ledna významně zjednoduší nabídku volání na pevných linkách. Stovka tarifů, které domácnosti historicky využívaly, se sníží na pouhé dva. Neomezené volání po celé České republice do všech pevných i mobilních sítí vyjde na 299 Kč bez závazků, s bezplatnou aktivací a bez nutnosti mít další služby od O2. Firma už také nebude účtovat pronájmy linky ani jiné poplatky.

Operátor O2 od ledna svou nabídku zjednodušuje a poskytne všem svým zákazníkům z řad domácností nový, neomezený tarif Volání ČR za 299 korun. „Za 299 korun měsíčně získají všichni naši stávající nebo noví zákazníci neomezené volání do všech mobilních i pevných sítí v Česku,“ vysvětluje Tomáš Budník. „Kromě toho chystáme zajímavou nabídku moderních bezdrátových telefonních přístrojů,“ dodává.

Zákazníci, kteří často volají do zahraničí, si budou moct pořídit druhý speciální tarif Volání SVĚT. Ten nabídne za 549 korun měsíčně kromě neomezeného volání po České republice také 1000 volných minut na mobilní čísla i pevné linky v nejčastěji volaných zahraničních destinacích. Po provolané tisícovce minut bude O2 účtovat 2,99 Kč za minutu. Stejná minutová sazba platí i pro volání do další zóny, kam operátor řadí Rusko, Ukrajinu, Vietnam nebo třeba Turecko.

Pevné hlasové služby od O2 aktuálně využívá 500 tisíc domácností. Nové tarify mohou od poloviny ledna využít také podnikatelé a firemní zákazníci. Uvedené ceny platí pro ty z nich, kteří zároveň využívají internetové připojení od O2. Více informací o nových tarifech najdete na www.o2.cz/pevnalinka.

559as

Zdroj: O2.cz

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Doposud jsem platil u pevné linky 76,- Kč + internet. Platit 299,- + internet se mi nevyplatí, zruším linku od O2 a spokojím se s levnějším internetem o vyšším výkonu z jiného zdroje.
    O2 nerespektuje smlouvy, klidně si ji změní a pokud se ti to nelíbí, končíme.
    Pro zákazníka jsou smlouvy s O2 nulovou jistotou na druhou.

  2. Naprosto souhlasím. Vůbec mi nejde o částku, o kterou bych měl platit víc, v mém případě 179 Kč, ale ten způsob zacházení se smlouvami, ten je otřesný. Informace na faktuře zaslané v elektronické podobě není korektní podání informace. O2 paradoxně předává mnohem nepodstatnější sdělení např. formou SMS, zatímco v tomto případě „oblafla“ mnoho svých zákazníků. Nepochybně na výběr stejně nebylo, chceš – nechceš= jdi. Tak tedy jdu. Nový poskytovatel internetu za 250 Kč nebo zůstat u O2 za 505 + 299 při provolání 5 hovorů měsíčně (8 minut) , jasná volba. A také nevím, proč bych si měl nechat vnutit něco, co nechci využívat a platit za to.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře