Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyO2 TV přidává PornHub TV do většiny tarifů a zlevňuje filmy

O2 TV přidává PornHub TV do většiny tarifů a zlevňuje filmy

Operátor přichází s dalšími aktivitami, které mají jeho zákazníkům zpříjemnit čas strávený doma. Diváci si budou moct zapůjčit nejnovější filmy za zvýhodněných 30 korun, milovníky českých filmů potěší také nově zařazený snímek Vlastníci. Do tarifů O2 TV M, L, Bronzová a Stříbrná navíc přidává O2 zdarma stanici PornHub TV.

Zájem o sledování O2 TV v posledních dnech roste. Operátor se proto rozhodl potěšit diváky své televize. „Divákům chceme čas strávený doma ještě více ulehčit. Připravili jsme proto speciální kategorii filmových novinek, ve které najdou postupně 21 filmů za zvýhodněnou cenu 30 korun,“ říká Dana Tomášková, ředitelka O2 TV a digitálních služeb s tím, že film je zapůjčený vždy na 48 hodin a během této doby si jej může divák kdykoli pozastavit, vypnout či znovu rozkoukat, a to na kterémkoli zařízení, kde je přihlášen.

Po zařazení prémiových kanálů HBO do většiny televizních tarifů přináší O2 svým divákům další novinku. Zpříjemnit domácí izolaci jim nyní může i stanice PornHub TV v HD kvalitě, kterou operátor zařadí do konce března do tarifů O2 TV M, L, Bronzová a Stříbrná zdarma. Diváci ji najdou na pozici 174. Stanice PornHub TV bude (stejně jako ostatní kanály pro dospělé) dostupná pouze po zadání pětimístného rodičovského PINu.

Příští týden zároveň operátor zařadí do nabídky své televize nový kanál ČT3, který začne vysílat v pondělí 23. března a bude určený pro seniory.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře