Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyO2 představuje tarify O2 Spolu, mají přinést úsporu zhruba 35 procent

O2 představuje tarify O2 Spolu, mají přinést úsporu zhruba 35 procent

Operátor začne ve středu 3. května na všech svých prodejních místech nabízet nové tarify nazvané O2 Spolu. Ty zákazníkům nabídnou možnost spojovat služby a díky tomu ušetřit – nový balíček má přinést měsíční úsporu zhruba 35 %.

Nabídku O2 během posledních dvou měsíců testovalo na vybraných prodejnách, v současné chvíli ji tak využívají již stovky českých rodin. Základní verze balíčku nabízí za cenu 1 999 korun tři SIM karty s neomezeným voláním, SMS a 3 GB mobilních dat pro každého člena a také digitální televizi O2 TV M na doma a v dalších čtyřech mobilních zařízeních.

Nabídku je možné rozšířit o čtvrtý zvýhodněný tarif i o vyšší programový balíček O2 TV. Pro zákazníky, kteří měsíčně spotřebují více dat, nabízí O2 možnost využít 5 GB dat měsíčně za 100 korun navíc na jednu SIM kartu, případně si data dle potřeby dále navýšit.

Tarify O2 Spolu mohou začít kdykoli využívat noví i současní zákazníci O2, aniž by museli čekat, až jim skončí závazek na aktuálním tarifu. Nabídka není určená pouze pro rodiny, může ji využít kdokoli včetně drobných podnikatelů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře