Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyO2 posiluje pokrytí internetem LTE v Karlových Varech

O2 posiluje pokrytí internetem LTE v Karlových Varech

Festivaloví fanoušci v Karlových Varech si mohou kromě filmů užívat také nejrychlejší mobilní internet. O2 totiž po dobu filmového festivalu posílilo stávající pokrytí sítí LTE. Mezi jednotlivými představeními tak návštěvníci budou moct sdílet své zážitky na sociálních sítích, streamovat videa nebo přenášet festivalovou atmosféru prostřednictvím videohovorů.

„Tisíce návštěvníků představují reálný zátěžový test pro naši síť. Aby lidé mohli bez problémů používat internet v mobilu, rozhodli jsme se po celou dobu konání festivalu posílit jak síť LTE, tak i sítě 2G a 3G. Díky tomu se razantně zvýší celková dostupná datová kapacita,“ popisuje Václav Hanousek, ředitel Service Unit v O2.

Internet LTE však z Karlových Varů nezmizí ani po skončení filmového festivalu. Majitelé mobilních telefonů s podporou této technologie mohou už nyní na mnoha místech na Karlovarsku surfovat reálnými rychlostmi v řádech desítek megabitů za vteřinu. Okres Karlovy Vary nyní pokrývá přes dvacet vysílačů na frekvenci 800 MHz a během prázdnin přibudou další, aby byl okres pokrytý kompletně.

Během konání filmového festivalu si lidé budou moci pořídit LTE telefon za výhodnou cenu i vyměnit SIM kartu na kterékoli z těchto O2 Prodejen v Karlových Varech:

OC Varyáda, Kpt. Jaroše 375/31
třída TGM 20
Zeyerova 11

MFF KV 2015

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře