Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyO2 oživuje koncept GO a představuje předplacené karty v novém kabátě

O2 oživuje koncept GO a představuje předplacené karty v novém kabátě

Operátor O2 od června vrací do nabídky předplacené karty pod označením GO. Zákazníci si budou moct vybrat ze dvou variant – karta GO zdarma při měsíčním dobití 300 korun nabídne neomezené volání do sítě O2 a také na pevné linky a k tomu navíc 50 MB dat měsíčně. Karta GO neomezeně pak za 20 korun na den umožní neomezené volání do všech sítí a připojení k internetu pro zprávy a chat.

„Díky výhodám obou karet mohou zákazníci volat za velmi nízké sazby za minutu. S voláním do sítě O2 zdarma je průměrná minutová sazba do jakékoli sítě 1,20 koruny, u tarifu GO neomezeně dokonce 0,90 koruny. Čím více předplacené karty zákazníci používají, tím nižší mají reálnou sazbu,“ dodává Silvia Cieslarová.

Karty budou k dispozici ve standardních prodejních kanálech a na webu O2. Všichni zákazníci předplacených karet GO od O2 mohou využívat Odměnu za dobití a také Extra výhody, který každý měsíc nabízí slevy u vybraných partnerů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře