Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyO2 od 15. května nastaví všem zákazníkům automatické dokupování dat

O2 od 15. května nastaví všem zákazníkům automatické dokupování dat

Od poloviny května operátor zjednoduší obnovu dat. Každý zákazník bude o blížícím se vyčerpání základního objemu dat v tarifu jako doposud informován pomocí SMS, nově si však bude moct vybrat mezi jejich automatickou a jednorázovou obnovou.

Každý zákazník si bude moct zvolit, zda využije automatickou obnovu bez omezení rychlosti připojení, či zda si nastavení jednoduše změní pomocí dvou kliků přímo z mobilu. V tom případě bude moci pokračovat tak, jak byl doposud zvyklý – buď využít jednorázový datový balíček, nebo být online se sníženou rychlostí připojení.

Data nad rámec tarifu zákazníci při využití automatické obnovy získají za výhodnou cenu. Například při obnově 1,5 GB dat zákazník s tarifem FREE CZ zaplatí 149 korun – 1 MB ho tak vyjde na necelý haléř. Výhodné ceny se týkají také studentských tarifů, například u tarifu Kůl 1 GB za obnovu 1 GB dat zákazník zaplatí 99 Kč. To se vyplatí víc než dokup jednorázového balíčku 500 MB za 99 korun.

tabulka_volitelna_obnova_datZdroj: O2TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře