Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyO2 mělo výpadek ve své mobilní síti. Nedalo se dovolat

O2 mělo výpadek ve své mobilní síti. Nedalo se dovolat

Operátora O2 postihl v pondělí velký výpadek. Někteří jeho zákazníci měli problém se spojením hovorů. Dovolat se nemohli lidé z části Prahy a dalších lokalit.

Problémy se spojením hovorů měli  někteří zákazníci ve středních, západních a jižních Čechách a v části Prahy. Například na pražském Chodově nemohli uživatelé telefonovat ani přijímat hovory, SMS zprávy fungovaly. Výpadek trval od 10:00 do 13:00. V části sítě se jej podařilo vyřešit již po hodině, v Praze pak do jedné hodiny po poledni.

O2 na svém facebookovém profilu uvedlo, že dnešní výpadek bude kompenzovat tak, že za každý neuskutečněný hovor pošle prostřednictvím své firemní Nadace O2 peníze na dobročinné účely. Počet nespojených hovorů, za které pošle peníze na dobročinné účely, v současné chvíli společnost analyzuje.

Poslední větší výpadek mělo O2 letos v lednu v síti 3G ve středních Čechách. Opetátor má v mobilní síti kolem 4,9 milionu zákazníků.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře