O2 na konci léta nabízí bonus 3 000 korun na oblíbené telefony


O2 na konci léta nabízí bonus 3 000 korun na oblíbené telefony

Operátor O2 nabízí zákazníkům bonus k nákupu nového LTE smartphonu ve výši až 3 000 korun. Čtyři nejoblíbenější mobily značek Samsung a Huawei si za zvýhodněnou cenu mohou pořídit jak noví zákazníci, kteří si aktivují některý z tarifů, tak i ti stávající, kteří si prodlouží svůj závazek.

Nabídka platí dva měsíce – od 1. srpna do 30. září. „Konec prázdnin bývá tradičně obdobím, kdy si řada lidí pořizuje nový telefon – ať už pro sebe nebo pro děti vracející se do školních lavic. Proto jsme se nyní rozhodli věrným zákazníkům nabídnout nejoblíbenější modely z naší nabídky s výraznou slevou,“ podotýká ředitel Komerční divize O2 Jindřich Fremuth.

O2 se do nabídky rozhodlo zařadit telefony střední třídy, které je díky bonusu až 40 % možné získat za cenu nejdostupnějších LTE zařízení. Se začátkem nového školního roku se mohou zákazníci pochlubit například novým telefonem Samsung Galaxy J5 (2017) s 5,2palcovým displejem a 13megapixelovým fotoaparátem a podporou VoLTE (kvalitní volání přes LTE). Pro vyznavače značky Huawei má zase O2 připravený model Huawei P9 lite 2017 s 1 megapixelovým fotoaparátem a moderním designem.

Slevu zákazníci dostanou při pořízení nového mobilu na jakékoliv prodejně O2. Všechny telefony si navíc mohou koupit na splátky bez navýšení s nulovou akontací a využít také výkup starších zařízení. K novému telefonu je na prodejně možné zřídit pojištění proti poškození a krádeži a využít službu O2 Péče například pro zkopírování kontaktů nebo instalaci aplikací. Více informací je uvedeno na webu O2.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.