Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyO2 k Vánocům nadělí chytrou 4K televizi Samsung za 199 korun měsíčně

O2 k Vánocům nadělí chytrou 4K televizi Samsung za 199 korun měsíčně

O2 ve své vánoční kampani od 1. listopadu nabídne chytrou televizi Samsung s rozlišením 4K a obrazovkou o velikosti 43 palců za zvýhodněnou cenu 199 korun měsíčně. Nabídku mohou využít všichni noví i stávající smluvní zákazníci O2 TV včetně těch, kteří využívají výhodnou kombinaci služeb v balíčku O2 Spolu. V tom navíc získají až do léta 2020 přístup k prémiovému obsahu na stanicích HBO zdarma. TV od Samsungu si mohou ve vánoční nabídce pořídit také zákazníci nových tarifů Internetu HD, jejichž součástí je nově O2 TV Modrá se 34 kanály zdarma.

Do vánoční nabídky O2 zařadilo tři neprodávanější velikosti obrazovek – 43 palců (108 cm) za 199 korun měsíčně, 55 palců (138 cm) za 279 korun měsíčně a 65 palců (163 cm) za 359 korun měsíčně. Splátky jsou bez navýšení a jsou rozloženy na 48 měsíců. Vánoční nabídku O2 nepodmiňuje novým závazkem ani jeho prodloužením.

Pro nové i stávající zákazníky mobilních tarifů připravilo O2 bonus až 4 tisíce korun na mobilní telefony Samsung a Huawei. Díky němu mohou zákazníci získat například Galaxy A10 za jedinou korunu. Slevu na nový mobil získají díky programu O2 Výhody také všichni zákazníci bez ohledu na to, jakou službu od O2 využívají.

Hodnota vánočního bonusu závisí na využívaném nebo nově pořízeném mobilním tarifu. Nejvyšší bonus ve výši 4 000 korun získají zákazníci při pořízení nového tarifu FREE+ Stříbrný a vyšší, jakéhokoli tarifu NEO nebo tarifu FREE se 7 GB a více dat v O2 Spolu. Bonusy O2 připravilo ale také k ostatním tarifům i stávajícím zákazníkům. Přehled všech modelů, na které lze bonus uplatnit, včetně jeho výše, najdou zákazníci od 1. listopadu na webu www.o2.cz.

Vánoce i pro zákazníky předplacených karet

Každý, kdo si nově pořídí předplacenou kartu GO, získá navíc až 40 GB dat zdarma. Za každé dobití ve výši alespoň 200 Kč získají zákazníci zdarma na webu www.odmenazadobiti.cz balíček 5 GB dat na 7 dní. Nabídku je možné využít opakovaně až do konce roku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře