Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyO2 dává slevu 400 Kč na vybrané LTE smartphony. Musíte si k...

O2 dává slevu 400 Kč na vybrané LTE smartphony. Musíte si k nim ale sjednat pojištění

O2 nabízí zákazníkům, kteří si do konce září pořídí nový LTE telefon s pojištěním, bonus ve výši 400 korun. Tuto částku odečte operátor od ceny šesti oblíbených modelů značek Samsung, Lenovo a Huawei.

„Konec prázdnin je tradičně obdobím, kdy řada rodičů pořizuje školákům nový telefon. S Pojistkou na mobil se nemusí bát toho, že se dítěti nový telefon rozbije při pádu na chodník, nebo jim při chvíli nepozornosti zmizí z kapsy. Naše pojištění tyto nepříjemné události pomáhá vyřešit,“ popisuje Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2.

Nový telefon je možné pořídit na splátky bez akontace a bez navýšení. Bonus dostanou paušální zákazníci při pořízení nového mobilu z nabídky společně s pojištěním na 24 měsíců, do kterého spadá například rozbití, utopení či odcizení daného mobilu.

Měsíční cena pojištění je 49 Kč, respektive 99 Kč u dražších telefonů. Za dva roky tak zaplatíte 1 176 Kč, respektive 2 376 Kč. Snadno si tak lze spočítat, že nabídka O2 příliš výhodná není. Ale kdo ví, třeba někoho zaujme.

O2_sleva_400_Huawei

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře