Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkyNvidia vydává ovladače pro otevřenou betu válečné střílečky Battlefield V

Nvidia vydává ovladače pro otevřenou betu válečné střílečky Battlefield V

Společnost Nvidia uvolnila Game Ready ovladače pro otevřenou beta verzi hry Battlefield V, které jsou zároveň určeny pro hry F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade a Switchable.

Dlouho před oficiálním datem vydání hry Battlefield V, stanoveným na pátek 19. října, si mohou hráči vyzkoušet otevřenou beta verzi nabízející formát Conquest na mapách Rotterdam a Artic Fjord a formát Grand Operations s režimem „Airborn“, respektive režimem „Breakthrough“.

Otevřená beta startuje v úterý 4. září pro ty, kteří si plnou verzi hry předobjednali, a hráče vlastnící předplatné služeb Origin Access (Premier nebo Basic) či EA Access. O dva dny později, tedy 6. září, se hra otevře všem. A díky právě uvedeným ovladačům budou hráči na tento okamžik připraveni.

Stejně jako všechny vydané Game Ready ovladače, tak i nový driver splňuje certifikaci WHQL od společnosti Microsoft. GeForce Game Ready 399.07 WHQL stahujte odsud.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře