Nvidia vydává ovladače pro otevřenou betu válečné střílečky Battlefield V


Nvidia vydává ovladače pro otevřenou betu válečné střílečky Battlefield V

Společnost Nvidia uvolnila Game Ready ovladače pro otevřenou beta verzi hry Battlefield V, které jsou zároveň určeny pro hry F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade a Switchable.

Dlouho před oficiálním datem vydání hry Battlefield V, stanoveným na pátek 19. října, si mohou hráči vyzkoušet otevřenou beta verzi nabízející formát Conquest na mapách Rotterdam a Artic Fjord a formát Grand Operations s režimem „Airborn“, respektive režimem „Breakthrough“.

Otevřená beta startuje v úterý 4. září pro ty, kteří si plnou verzi hry předobjednali, a hráče vlastnící předplatné služeb Origin Access (Premier nebo Basic) či EA Access. O dva dny později, tedy 6. září, se hra otevře všem. A díky právě uvedeným ovladačům budou hráči na tento okamžik připraveni.

Stejně jako všechny vydané Game Ready ovladače, tak i nový driver splňuje certifikaci WHQL od společnosti Microsoft. GeForce Game Ready 399.07 WHQL stahujte odsud.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Nvidia vydává ovladače pro otevřenou betu válečné střílečky Battlefield V
Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.