nVidia varuje před napájecím adaptérem k Shieldu, vymění ho zdarma


nVidia varuje před napájecím adaptérem k Shieldu, vymění ho zdarma

Americký podnik se odhodlal k velké výměnné akci. Vadné adaptéry k televizním konzolím a tabletům Shield mění za nové. Týká se to nabíječek pro Evropu, a tedy i těch, které se prodaly v Česku. Výměna je bezplatná.

„Dotčený produkt se dodával se světovými sadami nabíječek zařízení Shield a evropskými tablety Shield a zařízením Shield TV mezi červencem 2014 a květnem 2017,“ stojí v prohlášení firmy. nVidia zjistila, že evropská zástrčka se dvěma kolíky, tzv. „plochý konektor“, může prasknout a představuje riziko zásahu elektrickým proudem.

Svolávací akce je omezena pouze na tuto na evropskou zástrčku a netýká se dalších produktů nVidie nebo jejich adaptérů.

Společnost žádá své zákazníky, aby navštívili stránku http://www.nvidia.com/support/adapterrecall, kde se dozvědí vice informací o možnosti získání náhradní evropské zástrčky. Zákazníci obdrží náhradu po registraci své účasti na této svolávací akci.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.