Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkynVidia přináší aplikaci KUKI pro multimediální systém Shield TV

nVidia přináší aplikaci KUKI pro multimediální systém Shield TV

Výrobce grafických karet nVidia v České republice spojil síly s IPTV poskytovatelem Kuki a připravil velmi lákavou nabídku. V případě, že si od 2. května do konce června, nebo do vyprodání zásob, koupíte na Alza.cz Shield TV, dostane zdarma programový balíček Kuki Větší. Ten nabízí celkem 60 programů, přičemž polovinu stanic si můžete zvolit dle vlastního výběru. Jeho standardní cena je 400 Kč na měsíc. Akce probíhá od 2. května do konce června nebo do vyprodání zásob.

Shield TV je v České republice k dostání na Alza.cz za cenu 5 999 Kč, v balení se nachází dálkové ovládání a herní ovladač. Shield Pro nabízí zařízení s 500GB diskem, herním ovladačem a dálkovým ovládáním s přípojkou na headset za cenu 8 999 Kč. Samostatný herní ovladač je k dispozici za 1 899 Kč, samostatné dálkové ovládání za 1 699 Kč a podstavec pro základní verzi za 699 Kč, respektive 899 za Pro verzi. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Shield TV je v České republice k dostání na Alza.cz za cenu 5 999 Kč, v balení se nachází dálkové ovládání a herní ovladač. Shield Pro nabízí zařízení s 500GB diskem, herním ovladačem a dálkovým ovládáním s přípojkou na headset za cenu 8 999 Kč. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

KUKI v současné chvíli představuje sílu 80 tisíc zákazníků. Je založeno na unikátní technologii, která umožňuje přenos 150 Gb dat každou vteřinu a reaguje okamžitě a spolehlivě na jakýkoliv podnět od uživatele. Nad rámec standardní nabídky televizních kanálu v HD kvalitě (Česká televize, Nova, Prima, HBO, TV Barrandov, Nickelodeon, Eurosport,…) navíc disponuje i obsáhlou knihovnou seriálů, mezi nimiž nechybí například Teorie velkého třesku nebo česká Bohéma.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře