Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkynVidia představila pět her, které ždímají výkon Tegry 3 na maximum

nVidia představila pět her, které ždímají výkon Tegry 3 na maximum

Kalifornský výrobce grafických čipů, nVidia, představil na konferenci E3 několik nových titulů, které na plno využijí potenciálu čtyřjádrového čipsetu Tegra 3, s nímž se setkáváme ve stále více mobilních zařízení.

Pro hráče to znamená jediné ? mohou se těšit na bombastické vizuální zpracování.

Dead Trigger

Za touto hrou stojí brněnské studio Madfinger Games, známé úspěšnou střílečkou Shadowgun. Vaším úkolem bude za přispění početného zbraňového arzenálu kosit jednoho zombíka po druhém, až se svět znovu stane bezpečným místem.

Puddle THD

Hra, kterou znáte z herních konzolí PlayStation a Xboxu 360, ve které musíte nakláněním dovést vodu do cíle. Verze pro Tegru 3 nabídne textury ve vysokém rozlišení, pokročilejší chování kapalin, lepší stíny a fyziku.

Demons‘ Score THD

Karetní bojová hra postavená na Unreal Enginu 3 by měla nabídnout vysoce kvalitní 3D grafiku a uživatelské rozhraní optimalizované pro smartphony a tablety. Verze pro zařízení s novým čipsetem nVidie nabídne znovu vyšší rozlišení textur a pokročilé efekty ? dynamické stíny, DOF a podobně.

Bounty Arms

Zajímavá je hlavně pohledem ze strany. Stejně jako v předešlých případech, tak i tentokrát verze pro Tegru 3 nabídne některé fičury navíc. Ať už jde o lepší grafiku nebo exkluzivní obsah, jako je hra více hráčů v kooperativním režimu.

Heroes Call

Akční RPG má údajně stanovit nový standard her pro smartphony a tablety, a nabídnout kvalitní grafiku, propracovanější charaktery, realistické nasvícení map nebo vylepšenou fyzikální interakci objektů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře