Nvidia doplnila soupisku GeForce Esport o profi CS:GO tým TYLOO


Nvidia doplnila soupisku GeForce Esport o profi CS:GO tým TYLOO

Společnost Nvidia vydala zprávu, ve které informuje o angažmá profesionálního čínského eSport týmu TYLOO, jednoho z předních Counter-Strike: Global Offensive týmů na světě, ve své skupině GeForce Esports.

Jeden z nejlepších týmů v regionu Asie, tým TYLOO, vyhrál celkem 16 turnajů v roce 2016 a stal se vítězem „The China Cup 2017“. Tým se pyšní obrovské lokální podpoře včetně průměrné sledovanosti přes 1 milion zobrazení svých livestreamů.

Členství v GeForce Esports znamená také nová privilegia pro členy týmu. Budou mít k dispozici oceňované grafické karty GeForce řady 10 a další vybavení. Kromě toho mohou využívat Esports Studios pro svůj boot camp a Nvidia jim poskytne veškerý technický a logistický support s cílem zajistit vše pro vítězství.

Aktuální složení TYLOO: Hui „DD“ Wu, Ke „Mo“ Liu, HaoWen „somebody“ Xu, Hansel „BnTeT“ Ferdinand, Kevin „Xccurate“ Susanto.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.