Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyNvidia doplnila soupisku GeForce Esport o profi CS:GO tým TYLOO

Nvidia doplnila soupisku GeForce Esport o profi CS:GO tým TYLOO

Společnost Nvidia vydala zprávu, ve které informuje o angažmá profesionálního čínského eSport týmu TYLOO, jednoho z předních Counter-Strike: Global Offensive týmů na světě, ve své skupině GeForce Esports.

Jeden z nejlepších týmů v regionu Asie, tým TYLOO, vyhrál celkem 16 turnajů v roce 2016 a stal se vítězem „The China Cup 2017“. Tým se pyšní obrovské lokální podpoře včetně průměrné sledovanosti přes 1 milion zobrazení svých livestreamů.

Členství v GeForce Esports znamená také nová privilegia pro členy týmu. Budou mít k dispozici oceňované grafické karty GeForce řady 10 a další vybavení. Kromě toho mohou využívat Esports Studios pro svůj boot camp a Nvidia jim poskytne veškerý technický a logistický support s cílem zajistit vše pro vítězství.

Aktuální složení TYLOO: Hui „DD“ Wu, Ke „Mo“ Liu, HaoWen „somebody“ Xu, Hansel „BnTeT“ Ferdinand, Kevin „Xccurate“ Susanto.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře