Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyNun Attack, aneb když se řádové sestry postaví nemrtvým se zbraní v...

Nun Attack, aneb když se řádové sestry postaví nemrtvým se zbraní v ruce!

Pro Android a iOS je dostupná hra, která mění náš pohled na to, jak vnímáme jeptišky, mírumilovná stvoření oddaná víře. V Nun Attack se totiž staly symbolem pomsty a akce. Padlá sestra Mortanna toužící po moci chce ovládnout svět a přizvala si na pomoc nemrtvé. Zbylé sestry se neoddaly modlitbám, jak by se dalo čekat, ale vybavily se spoustou zbraní a rozhodly se to monstrům natřít po svém.

Postupně ovládáte čtyři sestry, které s jmenují Eva, Rosy, Mandy a Olga. Té se monstra pravděpodobně obávají nejvíce, protože má bicepsy větší než bývalý guvernér Kalifornie Arnold Schwarzenegger. Každá z jeptišek se vyznačuje unikátní schopností, kterou může dále rozvíjet.

Hra nabízí 40 levelů, 150 bitev a tři epické souboje se závěrečnými protivníky (bossy). Nakonec dojde i na souboj s padlou sestrou Mortannou. Vývojáři se chlubí 80 druhy zbraní s různými efekty, jejichž účinnost postupně lze vylepšovat. Když vám poteče do bot a bude se zdát, že z obklíčení monster nelze uniknout, lze přivolat některý ze sedmi druhů zázraků. Jo, katolicismus nikdy nebyl tak hardcore.

Nun Attack pro Android je ke stažení zdarma, což znamená, že se ve hře setkáte s mikrotransakcemi, které vás budou ponoukat, abyste vaší kreditce pustili žilou.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Nun Attack/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře