Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyNový únik prozradil novinky Huawei pro letošní rok

Nový únik prozradil novinky Huawei pro letošní rok

Huawei letos u svých nadcházejících top modelů možná změní označení. Naznačují to nově uniklé nákresy modelů P20, P20 plus a P20 pro. Ty se stanou zřejměš přímými nástupci smartphonů z aktuální řady P10, u kterých se předpokládalo, že dostanou označení s číslicí „11“.

Všechny tři připravované telefony by měly disponovat trojicí fotoaparátů na zadní straně, pro co nejvyšší obrazovou kvalitu, a mít kolem displeje velmi tenké postranní rámečky. Z nákresu dále vyplývá, že zatímco modely P20 a P20 plus budou mít čtečku otisků na čelní straně pod displejem, tak model P20 pro bude mít tento bezpečnostní prvek umístěný vzadu pod foťákem.

Huaweie P20 a P20 má pohánět čipset Kirin 970, který se představil v loňské řadě Mate 10. Verze „pro“ pak dostane mírně inovovanou čipovou sadu Kirin 975. U všech novinek máme počítat minimálně s 6 GB operační paměti.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře